Opis ogólny nieruchomości – NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDANA

Charakterystyka nieruchomości

W skład nieruchomości objętej księgą wieczystą nr SW1W/00018773/7 wchodzi prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej – działka nr 200/5 AM-3, obręb Nowe Miasto o powierzchni 0,0611 ha – zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156,5 m2, stanowiącym odrębną nieruchomość oraz działki niezabudowanej – działka nr 200/6 AM-3 o powierzchni 0,0560 ha.

Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części mieszkaniowej miasta Wałbrzycha. W studium uwarunkowań i kierunków rozwoju przyjętego uchwałą nr XI/154/99 Rady Miejskiej Wałbrzycha z dnia 30 czerwca 1999 r., zmienionego uchwałą nr XII/142/03 z dnia 10 lipca 2003 r. oraz uchwałą nr XXII/197/08 z dnia 28 marca 2008 r. teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową (oznaczenie H3.1).

30042012105
Widok na nieruchomość od ulicy Stefana Batorego

Opis ogólny nieruchomości

Nieruchomość jest zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, o łącznej powierzchni użytkowe j 156,5m2. Położona w dzielnicy mieszkaniowej, charakteryzującą się dobrą lokalizacją względem usług, zaplecza bytowego i komunikacji. Teren wokół budynku jest zagospodarowany. Dojazd do nieruchomości stanowi droga utwardzona kategorii miejskiej. Działka ma kształt regularny, jest ogrodzona ogrodzeniem murowanym oraz częściowo została utwardzona kostką brukową. Nieruchomość, w części od ul. Batorego położona jest na skarpie porośniętej samosiejkami.

Batorego - front budynku
Widok na fasadę budynku
Batorego - widok z tarasu na ogród
Widok na ogród z tarasu
Batorego - widok z tarasu na ogród - cd
Widok na ogród z tarasu – cd
Batorego - ogród
Ogród
Batorego - ogród - cd
Ogród – cd

Opis budynku

Budynek mieszkalny w technologii tradycyjnej, murowany, dwukondygnacyjny, w większej części jest podpiwniczony. Konstrukcja parteru jest murowana z cegieł, konstrukcja I piętra jest drewniana typu namysłowskiego, posiada izolację cieplną i przeciwwilgociową. Dach o konstrukcji drewnianej jest ocieplony i pokryty blachą. Na elementy wykończenia wnętrza składają się: regipsy, gładzie gipsowe, płytki ścienne, boazeria z paneli drewnopodobnych w klatce schodowej, okna PCV oraz drzwi PCV i drewniane o podwyższonym standardzie, panele podłogowe, płytki ceramiczne.

Budynek garażowy w technologii tradycyjnej, murowany posiada dach jednospadowy pokryty blachą i jest ocieplony. Na elementy wykończenia wnętrza składają się płytki ceramiczne.

Batorego - garaż
Garaż
Written by:

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *